[Rozmiar: 12929 bajtów]
Szkolny konkurs
PIĘKNEGO CZYTANIA

Tegoroczny „Konkurs Pięknego Czytania” przebiegał w dwóch etapach:
I etap: Uczeń prezentował przygotowany dowolny ,samodzielnie wybrany fragment utworu literackiego.
II etap: Każdy uczestnik prezentował fragment prozy wskazanej przez członka komisji.
Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwała Komisja w składzie:
pani Anna Pessel, pani Sylwia Walendzik, pani Beata Sałajczyk, pani Bożena Swatko.

Do I etapu rywalizacji, który odbył się 25 listopada 201), przystąpiło trzydzieścioro siedmioro uczniów z kl. I-III, spośród których komisja wyłoniła, aż czternaścioro półfinalistów, którzy 2 grudnia 2011 przystąpili do II etapu „Szkolnego Konkursu Pięknego Czytania”. Z uwagi na wysoki poziom umiejętności pięknego czytania komisja konkursu jednogłośnie zdecydował, iż w roku szkolnym 2011/2012 przyznaje I miejsce w kategorii klas I, I miejsce exequo w kategorii klas II oraz I miejsce exequo w kategorii klas III.
Półfinaliści konkursu otrzymają dyplomy za udział ,a zwycięzcy nagrody książkowe.

Komisja konkursu bardzo dziękuje rodzicom za serce włożone w przygotowanie dzieci do I etapu czytania.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu za wzorowe przygotowanie i umiejętność słuchania innych współzawodników.

Finalistami konkursu zostali :

W kategorii klas I:
• Patrycja Lisowska z kl. I c

W kategorii klas II:

• Weronika Jabłońska z kl. II d
• Kania Anna z kl. II d
• Jan Wiercioch z kl. IIa

W kategorii klas III:
• Anna Ostrowska z kl. III c
• Zawadzka Michalina z kl. III a
• Amelia Żyła z kl. III b

[Rozmiar: 6772 bajtów]