Osiągnięcia plastyczne uczniów naszej szkoły
w konkursach organizowanych z okazji świąt Bożego Narodzenia

Z okazji świąt Bożego Narodzenia uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursach plastycznych organizowanych na terenie naszego miasta.

Znaczącym sukcesem było zdobycie nagrody głównej w konkursie na kartę świąteczną miasta Mińsk Mazowiecki organizowanym przez Burmistrza Miasta pana Marcina Jakubowskiego.
Autorką zwycięskiej kartki była Natalia Cecotka z klasy VIc.

[Rozmiar: 50774 bajtów] [Rozmiar: 27083 bajtów]
Nagrody otrzymali również: Łucja Czyż (klasa IVC) - I miejsce, Julia Rodzoch (klasa VC) - II miejsce, Krzysztof Grajda (klasa VC) - wyróżnienie.
[Rozmiar: 27428 bajtów] [Rozmiar: 28282 bajtów] [Rozmiar: 30781 bajtów]
Uroczyste wręczenie nagród nastąpiło w dniu 8 grudnia 2011 r.

Małgorzata Świokło z klasy IV c zajęła II miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym Boże Narodzenie na kartach świątecznych, organizowanym przez Liceum i Gimnazjum Polskiej Macierzy Szkolnej w Mińsku Mazowieckim. Celem pracy była interpretacja dowolnej kolędy.
Ligia Legenza zdobyła wyróżnienie w Powiatowym Konkursie plastycznym Szopka Bożonarodzeniowa organizowanym przez Miejski Dom Kultury w Mińsku Mazowieckim.
[Rozmiar: 30422 bajtów] [Rozmiar: 31239 bajtów]

Uczniów do konkursu przygotowywała pani Małgorzata Tomkiewicz.

Wykorzystano zdjęcia ze strony internetowej www.minsk-maz.pl

Ostatnia aktualizacja strony: Jeszcze nie aktualizowana
Stronę najlepiej oglądać w rozdzielczości 1024/768 za pomocą przeglądarki IE 5+