Udział uczniów naszej szkoły w kampanii
POLSKA GOŚCINNOŚĆ RÓWNIEŻ NA STADIONACH

[Rozmiar: 42216 bajtów]W ramach kampanii Polska gościnność również na stadionach Fundacja "Oswoić stres" z Warszawy zorganizowała konkurs wojewódzki na plakat, którego celem była:
- promocja polskiej gościnności okazywanej także podczas masowych imprez sportowych,
- promocja zasad fair play i kulturalnego kibicowania,
- wzbudzenie motywacji do zmian zachowań aspołecznych na takie, które opierają się na wzajemnym szacunku, umiejętności życzliwego współdziałania, zdrowym współzawodnictwie i tolerancji.

Uczniowie naszej szkoły przygotowali ciekawe rozwiązania i projekty plakatów.
Najlepszą pracę wykonała Łucja Czyż z klasy IV c i wywalczyła dla naszej szkoły I miejsce.

[Rozmiar: 20008 bajtów] [Rozmiar: 25573 bajtów]
Nagrody wręczone zostały w dniu 15 grudnia podczas uroczystej gali podsumowującej kampanię w Centrum Olimpijskim w Warszawie.
W uroczystości brała udział pani dyrektor Anna Zalewska, uczennice Łucja Czyż, Patrycja Majszyk i Monika Pyrzanowska oraz pani Małgorzata Tomkiewicz, która przygotowywała uczennice do konkursu.
[Rozmiar: 21726 bajtów] [Rozmiar: 20050 bajtów] [Rozmiar: 22574 bajtów] [Rozmiar: 19977 bajtów] [Rozmiar: 23711 bajtów]

Ostatnia aktualizacja strony: Jeszcze nie aktualizowana
Stronę najlepiej oglądać w rozdzielczości 1024/768 za pomocą przeglądarki IE 5+