Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole
   W dniu 15 X w naszej szkole miały miejsce uroczystości związane z obchodami Dnia Edukacji Narodowej. Stały się one okazją do wyrażenia wdzięczności nauczycielom za ich poświęcenie i pracę.
[Rozmiar: 51501 bajtów] [Rozmiar: 48578 bajtów] [Rozmiar: 50321 bajtów]
   Tego dnia cała społeczność szkolna zebrała się w sali gimnastycznej. Spotkanie rozpoczęto od wprowadzenia pocztu sztandarowego i odśpiewania hymnu szkoły. Następnie głos zabrała pani dyrektor Anna Zalewska. Podziękowała nauczycielom, rodzicom i uczniom za trud i zaangażowanie. Szczególnie ciepło zwróciła się do uczniów klas pierwszych, którzy dopiero zaczynają karierę szkolną. W swoim przemówieniu nawiązała również do 31 rocznicy wyboru Karola Wojtyły na papieża. Jego słowa: Aby człowiek stawał się coraz bardziej człowiekiem... aby umiał bardziej być nie tylko z drugim, ale i dla drugich. zadedykowała wszystkim uczestnikom spotkania. W dalszym ciągu wystąpienia odczytała list burmistrza miasta Zbigniewa Grzesiaka skierowany do społeczności szkolnej. Pan Burmistrz życzył wszystkim wytrwałości i sukcesów w codziennej pracy.
[Rozmiar: 50530 bajtów] [Rozmiar: 45938 bajtów] [Rozmiar: 25651 bajtów]
   Część oficjalna spotkania zakończyła się odśpiewaniem hymnu państwowego i wyprowadzeniem pocztu sztandarowego. Podczas uroczystości nie zabrakło również życzeń od Rady Rodziców. Przewodnicząca pani Monika Książek nie szczędząc słów uznania dla nauczycieli i wychowawców złożyła im w imieniu Rodziców serdeczne życzenia.
[Rozmiar: 47624 bajtów] [Rozmiar: 40681 bajtów] [Rozmiar: 50925 bajtów]
    Również Samorząd Szkolny pamiętał o swoich nauczycielach, obdarowując pedagogów pięknymi czerwonymi różami. Spotkanie zakończyło się częścią artystyczną przygotowaną przez uczniów pod kierunkiem pani Agnieszki Kraus i pani Małgorzaty Domeradzkiej. Przedstawili oni scenki z życia szkoły, a także skierowali życzenia pod adresem nauczycieli wskazując na charakterystyczne elementy ich pracy. Tłem dla występów dzieci stała się dekoracja zaprojektowana przez panią Małgorzatę Tomkiewicz. Była to uroczystość bardzo udana, sprawiająca wszystkim wiele radości.
[Rozmiar: 27508 bajtów] [Rozmiar: 47558 bajtów]

Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl

Ostatnia aktualizacja strony: Jeszcze nie aktualizowana
Stronę najlepiej oglądać w rozdzielczości 1024/768 za pomocą przeglądarki IE 5+