PODSUMOWANIE KAMPANII
"ZACHOWAJ TRZEŹWY UMYSŁ"
W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 5 W MIŃSKU MAZOWIECKIM

W dniu 29 października 2009r. Dyrektor p. Anna Zalewska z nauczycielami naszej szkoły p. Agnieszką Chylińską, p. Małgorzatą Tomkiewicz, p. E. Jurczuk i p. Małgorzatą Domeradzką oraz uczniami klasy Vc, VIa i VIb uczestniczyli w podsumowaniu kampanii "Zachowaj trzeźwy umysł", który odbył się w Szkole Podstawowej nr 5 w Mińsku Mazowieckim.

Program happeningu obejmował między innymi:
  • wystąpienie Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 5 - p. Ewy Szczerby,
  • wystąpienie Burmistrza Miasta - p. Zbigniewa Grzesiaka,
  • pokazy taneczne zespołu "Iskierki" prowadzonego przez p. Małgorzatę Pyszel,
  • tańce ludowe "Kujawiak" i "Trojak" w wykonaniu uczniów klasy IIb przygotowane przez p. Halinę Prus,
  • występ zespołu wokalnego "Impresja" prowadzonego przez p. Magdalenę Jakubowską, którzy zaprezentowali swoje umiejętności śpiewjąc "Jesienny rock and roll"
  • piękny walc "Fale Dunaju" wykonany po mistrzowsku na akordeonie przez Krzysztofa Leszczyńskiego

•      Ważnym elementem programu było ogłoszenie laureatów kampani "ZTU" na szczeblu ogólnopolskim i lokalnym.
    Z naszej szkoły laureatem konkursu plastycznego "Przygoda tuż za progiem" na szczeblu ogólnopolskim został Kornel Domeradzki z kl. VIa zajmując drugie miejsce na szczeblu ogólnopolskim.
    Na szczeblu lokalnym nagrody otrzymali:
  • Kornel Domeradzki - II miejsce
  • Aleksandra Biernat - III miejsce
  • Dawid Filipiak - wyróżnienie
  • Alicja Sobiech - wyróżnienie

• Wręczono również certyfikaty nauczycielom wyróżnionym w kampanii "Zachowaj trzeźwy umysł", którzy sprawowali nadzór merytoryczny nad konkursami towarzyszącami akcji.

Gościem specjalnym zaproszonym do naszego miasta był kapitan żeglugi Wielkiej Jachtowej i Motorowodnej, żeglarski Mistrz Polski i Świata - Roman Paszke. Opowiedział on zebranym o osobistych doświadczeniach, gdy "Trzeźwy Umysł" pomagał mu wygrywać.
         Uroczystość zakończenia finału prowadziła Miłka Skalska z TVP3. Na zakonczenie wszyscy spotkali się przy wspólnym biesiadnym stole.

Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl

Stronę najlepiej oglądać w rozdzielczości 1024/768 za pomocą przeglądarki IE 5+