INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO

Rozpoczął się rok szkolny 2009/2010, więc nadszedł czas, gdy musimy powiedzieć wakacjom „Do zobaczenia!”, schować wakacyjne pamiątki, a z powrotem wyciągnąć książki, piórniki i tornistry. Podczas letniego wypoczynku zgromadziliśmy energię na kolejny pracowicie spędzony rok w szkole, więc przed nami nowe szanse na osiągnięcie sukcesów w nauce i sporcie, które należy wykorzystać..

1 września opaleni, roześmiani uczniowie ubrani w białe bluzki i koszule zgromadzili się w sali gimnastycznej, aby wziąć udział w uroczystym rozpoczęciu nowego roku szkolnego. W uroczystości, obok uczniów i nauczycieli, uczestniczyli licznie zgromadzeni Rodzice, szczególnie uczniów klas młodszych.

Po odśpiewaniu hymnu państwowego i hymnu szkoły wprowadzono sztandar szkoły.

Zebranych w sali gimnastycznej powitała Dyrektor Szkoły pani Anna Zalewska.
Głos zabrał zaproszony na tę uroczystość Burmistrz Miasta pan Zbigniew Grzesiak.

Na zakończenie spotkania odbyły się występy artystyczne naszych uczniów. Po nich nadszedł długo oczekiwany moment spotkania z wychowawcami klas. Po zapoznaniu z planem lekcji na następny dzień toczyły się koleżeńskie rozmowy, wspominano wakacyjne przygody i planowano następne dni.

pokaz slajdów

Nowy rok szkolny stwarza nowe szanse. Oferta edukacyjna przygotowana dla naszych uczniów jest bardzo bogata. Dzieci oprócz codziennej nauki w klasach będą miały szansę wziąć udział w zajęciach pozalekcyjnych, rozwijając w ten sposób zainteresowania i poszerzając swoja wiedzę. Stworzono uczniom wiele możliwości doskonalenia w ramach wielu kół i zajęć wyrównawczych min. polonistycznych, matematycznych, przyrodniczych, plastycznych, muzycznych, ekologicznych, teatralnych. Dzieci mogą śpiewać w szkolnym chórze, pracować nad gazetkami szkolnymi „Smyk” i „Szósteczka”. Miłośnicy sportu mogą korzystać z zajęć SKS. Uczniom zorganizowano także stały dostęp do Internetu i biblioteki szkolnej.

Życzymy wszystkim uczniom dalszych sukcesów w nauce i sporcie, licznych szóstek na świadectwach szkolnych, jak również powodzenia we wszystkich przedsięwzięciach!

Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl

Stronę najlepiej oglądać w rozdzielczości 1024/768 za pomocą przeglądarki IE 5+