BEZPIECZNIE NA CO DZIEŃ

We wtorek 3 listopada w Szkole Podstawowej nr 6 w Mińsku Mazowieckim odbyło się uroczyste podsumowanie akcji profilaktycznej „ Bezpieczna droga do szkoły”. Fachową wiedzą dotyczącą zasad bezpiecznego poruszania się po ulicach podzielił się przedstawiciel Komendy Powiatowej Policji w Mińsku Mazowieckim, starszy sierżant Daniel Niezdropa.

W trakcie spotkania dzieci dowiedziały się, jak bezpiecznie poruszać się po ulicach i jak postępować, aby uniknąć niebezpieczeństwa.

Nie zabrakło różnorodnych konkursów. Klasy pierwsze przygotowały wystawę prac plastycznych. Za najlepsze uznano prace Zuzanny Król (kl. I b), Klaudii Wąsowskiej (kl. I c) i Amelii Żyły (kl I b). Klasy drugie i trzecie wzięły udział w konkursie literackim „Bezpieczna jazda samochodem”. Układane przez dzieci rymowanki i wierszyku dowiodły, że pamiętają one o zapinaniu pasów bezpieczeństwa i wiedzą jak należy się prawidłowo zachowywać podczas jazdy samochodem. I miejsce w tym konkursie zdobyła Olga Zawadka (kl. III a). Wyróżniono również kl III d (wych. Beata Kupiec) i klasę II d (wych. Agnieszka Łodyga).

Imprezę profilaktyczną przygotowały i prowadziły Grażyna Suchodolska, Renata Krasnodębska i Bogumiła Wróblewska. Najmłodsi uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 6 zdali egzamin z wychowania komunikacyjnego na „szóstkę”.

Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl

Stronę najlepiej oglądać w rozdzielczości 1024/768 za pomocą przeglądarki IE 5+