PIRACI

Klasa IIb zabawiła się w piratów i jako teatrzyk "Szósteczka" wzięła udział w zmaganiach o "Pałacową Maskę". Uczniowie poradzili sobie całkiem dobrze i bez maski pokazali prawdziwą rzecz o dzieciach, które nie zawsze są szczęśliwe, ale za to nigdy nie brakuje im pomysłów i zaradności.
Tym razem postanowiły popłynąć statkiem pirackim w daleki świat. Niestety sztorm uszkodził statek i rozproszył załogę. Jednak niebezpieczeństwa zostały zażegnane i wszyscy z radością wrócili do domu.

Bywają różne łajby
Bywają różne światy
To jednak jest najlepiej nam
U mamy i u taty!

Aby na scenie wszystko przedstawiało się zgodnie z zasadami sztuki scenicznej, dzieci długo i intensywnie ćwiczyły. Stawały się przy tym uważniejsze, bardziej zdyscyplinowane, odpowiedzialne, wyrozumiałe... Próba generalna w obecności rodziców udała się znakomicie i przysporzyła wiele radości.

Podczas tworzenia spektaklu i w czasie występów mali "aktorzy" doświadczali prawdy, że warto trudzić się dla innych i warto pokonywać własne słabości.

Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl

Ostatnia aktualizacja strony: Jeszcze nie aktualizowana
Stronę najlepiej oglądać w rozdzielczości 1024/768 za pomocą przeglądarki IE 5+