WARSZTATY ARTYSTYCZNE W ZABUŻU

12 maja 2010 r. grupa dzieci uzdolnionych artystycznie i tych, którzy sztukę kochają, ze Szkoły Podstawowej nr 5 i 6 wraz z opiekunami – instruktorami, wyjechała na trzy dni do Zabuża nad Bugiem. Uczestnicy korzystali z gościnności Państwa Jakoniuk - właścicieli przepięknie położonego gospodarstwa agroturystycznego.

Warsztaty artystyczne prowadzili: pani Hanna Gorzałka, która przybliżyła dzieciom tajniki gry aktorskiej oraz zabawy z gestem i słowem, pani Małgorzata Tomkiewicz , która dodawała kolorów przepięknym krajobrazom na kartkach papieru. Przemieniała również za sprawą charakteryzacji twarze dzieci w postaci sceniczne (malowanie twarzy). A ten cały zamęt za sprawą pani Magdaleny Jakubowskiej, która prowadziła z dziećmi zajęcia muzyczne – śpiew, gra na instrumentach, taniec.

Efektem końcowym zmagań ze sztuką była mała forma teatralna, wystawa prac plastycznych, prezentacja instrumentalna dzieci.

Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl

Stronę najlepiej oglądać w rozdzielczości 1024/768 za pomocą przeglądarki IE 5+