Dzień Ziemi
[Rozmiar: 18372 bajtów]Dnia 19 kwietnia uczniowie kl. IIa i Vc przypomnieli nam o tym wydarzeniu przygotowując apel.
W tym roku, obchodom Dnia Ziemi towarzyszyło hasło Las całkiem blisko nas, z tego też względu nie mogło zabraknąć wśród wielu przekazywanych o lesie informacji tych dotyczących walorów przyrodniczych lasów Nadleśnictwa Mińsk. [Rozmiar: 30561 bajtów] Przykładem czego może być najstarsza w Polsce sosna pospolita, która rośnie w Leśnictwie Stankowizna. O wielu cennych dla naszego regionu "skarbach przyrody" uczniowie mieli okazję dowiedzieć się również z wystawy na korytarzu szkolnym.
Mali ekolodzy z IIa przedstawieniem "O Jasiu Śmieciarskim" dali nam gotowy przepis na to, jak należy zachowywać się w lesie.
[Rozmiar: 31094 bajtów]Podczas apelu, ogłoszono również laureatów konkursu plastycznego przeprowadzonego wśród uczniów klas I- III na temat "Las całkiem blisko nas"

Osoby nagrodzone:
I miejsce - Marcel Szafraniak z kl. IIIa
II miejsce - Weronika Kałowska i Daria Ruszpel z kl.Ie
III miejsce- Marek Paluch z kl.IIc

Wyróżnione zostały prace:
Kareny Paździoch z kl.IIa, Weroniki Kniej z kl.Ie, Weroniki Gibały z kl. Ie, Anny Ostrowskiej z kl.IIc i Piotra Dziubaka z kl.IIa
[Rozmiar: 31885 bajtów] [Rozmiar: 34209 bajtów]

Apel przygotowaly i czuwaly nad jego przebiegiem panie: M.Mariańczyk, R. Krasnodębska, E.Czyż

[Rozmiar: 14268 bajtów] [Rozmiar: 29693 bajtów] [Rozmiar: 29246 bajtów] [Rozmiar: 30353 bajtów] [Rozmiar: 30682 bajtów] [Rozmiar: 30863 bajtów] [Rozmiar: 30692 bajtów] [Rozmiar: 30912 bajtów] [Rozmiar: 31152 bajtów] [Rozmiar: 31474 bajtów]

Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl

Ostatnia aktualizacja strony: Jeszcze nie aktualizowana