MIKOŁAJKI 2010r. w IIIc

Mikołajki to dzień, w którym każdy z nas zagląda pod poduszkę lub w skarpetę z nadzieją, że znajdzie tam malutki prezencik dla siebie. W poniedziałek 6 grudnia uczniowie klasy IIIc przyszli do szkoły w strojach Śnieżynek i Mikołajów. Postanowili pomóc Świętemu Mikołajowi. Na zajęciach własnoręcznie wykonali upominki. Były to aniołki z masy papierowej. Te symboliczne prezenty wręczali pracownikom szkoły i dzieciom ze świetlicy popołudniowej. Sprawili przyjemność nie tylko obdarowywanym, ale i sobie, ponieważ "Dawanie samo w sobie jest doskonałą radością" (Erich Fromm).

Mikołaj nie zapomniał też o dzieciach z IIIc. W klasie czekała na nich niespodzianka. Każdy otrzymał mikołajkowy kubek.
     Ten miły dzień zakończył się słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców.

Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl

Ostatnia aktualizacja strony: Jeszcze nie aktualizowana
Stronę najlepiej oglądać w rozdzielczości 1024/768 za pomocą przeglądarki IE 5+