[Rozmiar: 15285 bajtów][Rozmiar: 15285 bajtów][Rozmiar: 15285 bajtów]
Kto mleko pije...

[Rozmiar: 22802 bajtów]25 maja 2011r. w Szkole Podstawowej nr 6 w Mińsku Mazowieckim odbył się VI Międzyszkolny Konkurs Zdrowo i bezpiecznie, który przebiegał pod hasłem Pij mleko, będziesz zdrowy.

Konkurs przeznaczony dla uczniów kl. I-III miał na celu kształtowanie potrzeby codziennej troski o zdrowie poprzez prawidłowe zachowania prozdrowotne, podniesienie świadomości na temat zdrowego odżywiania, a w szczególności uświadomienie dzieciom wartości odżywczych mleka i jego przetworów, jak również zachęcanie ich do systematycznej aktywności fizycznej.

[Rozmiar: 74991 bajtów] W zmaganiach o pierwsze miejsce udział wzięli uczniowie szkół mińskich Jedynka i Szóstka oraz uczniowie podstawówek z Marianki i Ładzynia. W pierwszej części konkursu drużyny miały do wykonania po pięć zadań dotyczących zdrowego stylu życia, natomiast w drugiej - próbowali swych sił w konkurencjach sprawnościowych. Za każdą prawidłową odpowiedź i dobrze wykonane zadanie dzieci otrzymywały słodkie punkty (cukierki), które przyznawała komisja w [Rozmiar: 77664 bajtów] składzie: pielęgniarka szkolna - Bożena Nastaga, pracownik Państwowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Mińsku Mazowieckim - Lidia Padzik oraz dyrektor SP 6 - Anna Zalewska.
Najwięcej punktów i pierwsze miejsce zdobyła drużyna z Szóstki w składzie: Damian Frelak, Michalina Zawadzka, Szymon Mika.

[Rozmiar: 75693 bajtów] Ogromną frajdę przyniosły dzieciom liczne nagrody sponsorowane przez miński sanepid, Dyrekcję i Radę Rodziców ze Szkoły Podstawowej nr 6 i Placówkę Handlową "IMPET - Komputery z impetem" przy ulicy Cichej 12 w Mińsku Mazowieckim.

Nad przebiegiem uroczystości czuwały organizatorki konkursu: Grażyna Suchodolska i Janina Piekut.
Potyczki sportowe przygotowały i przeprowadziły Agnieszka Książek, Renata Krasnodębska i Mirosława Mariańczyk.

[Rozmiar: 79865 bajtów] [Rozmiar: 76609 bajtów] [Rozmiar: 79231 bajtów] [Rozmiar: 78943 bajtów] [Rozmiar: 77354 bajtów] [Rozmiar: 76741 bajtów] [Rozmiar: 76178 bajtów] [Rozmiar: 78536 bajtów] [Rozmiar: 77071 bajtów] [Rozmiar: 77280 bajtów]

Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl

Ostatnia aktualizacja strony: Jeszcze nie aktualizowana
Stronę najlepiej oglądać w rozdzielczości 1024/768 za pomocą przeglądarki IE 5+