BEZPIECZNIE OD DZIECKA

Warto już od najmłodszych lat uczyć dzieci, jak bezpiecznie poruszać po drogach i jak postępować, aby uniknąć niebezpieczeństwa.

W ramach edukacji komunikacyjnej w naszej szkole 24 listopada zorganizowano imprezę profilaktyczną dla najmłodszych pod hasłem "Bezpieczna droga do szkoły". Fachową wiedzą na ten temat podzielili się przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Mińsku Mazowieckim, sierż. Adam Młot i mł. asp. Zbigniew Kołak, którzy w ramach spotkania nagradzali dzieci odblaskowymi upominkami.

Nie zabrakło również różnorodnych konkursów. W zmaganiach plastycznych I miejsce uzyskała Aleksandra Adamiec z kl. IIIc. Wyróżnienia otrzymali : Weronika Padzik - IIIc, Kamila Księżopolska - IIc, Dawid Tu - IIa, Weronika Kałowska - Ie, Zosia Szafraniak - Ia, Alek Ogorzelski - Ic, Laura Kulik - Id i Kuba Żeberek - IIId.

Swoją wiedzą dzieci mogły poszerzyć oglądając inscenizację w wykonaniu uczniów klasy IIc oraz biorąc udział w zgaduj - zgaduli "Mistrza Bezpieczeństwa". Mamy nadzieję, że nasi uczniowie będą umieli przewidywać zagrożenia pojawiające się na drogach.

Akcję profilaktyczną przygotowały i prowadziły Grażyna Suchodolska i Agnieszka Książek.

Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl

Stronę najlepiej oglądać w rozdzielczości 1024/768 za pomocą przeglądarki IE 5+