„ŚCIEŻKAMI LITER”

W czwartek 11 marca 2011 roku w lokalu Biblioteki Pedagogicznej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Mińsku Mazowieckim odbyło się spotkanie z poetką Stanisławą Gujską.

Autorka promowała swoją nowa książkę „Ścieżkami liter”, do której ilustracje wykonali uczniowie kl. IIIc i Id SP Nr 6 w Mińsku Maz. pod kierunkiem pani Elżbiety Brygoły i Agnieszki Książek. Prezentacji towarzyszyła wystawa prac autorów ilustracji, przygotowana przez panią Beatę Sałajczyk i Małgorzatę Tomkiewicz.

Zaproszeni bibliotekarze i nauczyciele obejrzeli także inscenizację wiersza Stanisławy Gujskiej pt „Płochliwe myszy” wykonaną również przez uczniów SP Nr 6, tym razem była to kl. III d pod kierunkiem pani Hanny Gorzałki.

Obecność dzieci bardzo ucieszyła autorkę, która swoją twórczość kieruje głównie do najmłodszych. Imprezę dopełnił słodki poczęstunek jak również możliwość zdobycia autografu i zakupu książek znanej mińszczanom autorki. W drugiej części spotkania zebrani wysłuchali wykładu pani Stanisławy Gujskiej na temat polskiej literatury dziecięcej.

Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl

Stronę najlepiej oglądać w rozdzielczości 1024/768 za pomocą przeglądarki IE 5+