[Rozmiar: 1100 bajtów]
[Rozmiar: 26003 bajtów]
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

ROZPOCZYNAMY PROJEKT „INDYWIDUALIZACJA PROCESU NAUCZANIA W KLASACH I-III SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W MIŃSKU MAZOWIECKIM”
2011-2013

Od listopada w naszej szkole jest realizowany projekt pt. „Indywidualizacja procesu nauczania w klasach I-III szkół podstawowych w Mińsku Mazowieckim” w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki - Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionie, Działanie 9.1 Wyrównywanie szans edukacyjnych i zapewnienie wysokiej jakości usług edukacyjnych świadczonych w systemie oświaty, Poddziałanie 9.1.2 Wyrównywanie szans edukacyjnych uczniów z grup o utrudnionym dostępie do edukacji oraz zmniejszanie różnic w jakości usług edukacyjnych.
Głównym celem projektu jest wyrównanie szans edukacyjnych uczniów klas I-III poprzez stosowanie szeroko pojętej indywidualizacji w procesie nauczania, w oparciu o analizę potrzeb uczniów przeprowadzoną przez zespół nauczycieli.

W ramach projektu odbywają się zajęcia:

• Zajęcia dla dzieci ze specyficznymi trudnościami w czytaniu i pisaniu;
  • Zajęcia dla dzieci z wadami postawy;
  • Zajęcia dla dzieci z zaburzeniami mowy;
  • Zajęcia dla dzieci z trudnościami w zdobywaniu treści matematycznych;
  • Zajęcia socjoterapeutyczne i psychoedukacyjne;
  • Zajęcia komputerowe dla dzieci szczególnie uzdolnionych;
  • Zajęcia z języka angielskiego;
  • Zajęcia sportowe;
  • Zajęcia dla dzieci uzdolnionych plastycznie;
  • Zajęcia dla dzieci uzdolnionych matematycznie;
  • Zajęcia dla dzieci uzdolnionych rytmiczno - tanecznie;
  • Zajęcia dla dzieci uzdolnionych matematycznie-przyrodniczo;

• W ramach projektu zostanie również zakupione doposażenie bazy dydaktycznej.

Regulamin oraz deklaracja uczestnictwa w projekcie

[Rozmiar: 1100 bajtów]

Ostatnia aktualizacja strony: Jeszcze nie aktualizowana
    Stronę najlepiej oglądać w rozdzielczości 1024/768 za pomocą przeglądarki IE 5+