WITAJ WIOSNO!

2W tym roku inaczej niż w ubiegłych latach witaliśmy wiosnę. Nie paliliśmy Marzanny, nie spotykaliśmy się wszyscy na boisku szkolnym, aby wspólnie świętować przyjście wiosny. Pomimo trudnych czasów i wszechobecnych ograniczeń nie zapomnieliśmy o radosnym przywitaniu nowej pory roku. Mały Samorząd Uczniowski ogłosił aby uczniowie z klasy I-III w tym dniu ubrali się w wiosenne kreacje, w których dominował kolor zielony i żółty. Mile widziane były również szalone fryzury.

Uczniowie, którzy mieli lekcje w szkole ozdabiali swoje sale w piękne wiosenne dekoracje, tańczyli i śpiewali piosenki. Dzieci, które były na zdalnym nauczaniu również włączyły się w świętowanie. Uczniowie prezentowali paniom swoje wiosenne stroje i fryzury. Wspólnie śpiewali piosenki i rozmawiali o nadchodzącej porze roku.

Mamy nadzieję, że wiosenna aura zagości u nas i będziemy mogli w pełni z niej korzystać.