ZDROWO I BEZPIECZNIE 2021

images"Żyję zdrowo, żyję mądrze…"

            Zdrowie jest postrzegane (szczególnie w okresie pandemii) jako jedna z najbardziej znaczących wartości w naszym życiu. Umiejętności i nawyki związane ze stylem życia, a więc i te, które dotyczą zdrowia kształtują się we wczesnym dzieciństwie.

 

Współcześnie każdy człowiek powinien promować to, na czym mu najbardziej zależy. Dlatego też, Światowy Dzień Zdrowia (7IV) stał się okazją do przeprowadzenia w klasach I –III szkolnej akcji profilaktycznej "Zdrowo i bezpiecznie", w ramach której ogłoszono konkursy plastyczne:

"Recepta na zdrowie w dobie koronawirusa"

"Jak sobie radzę w czasie pandemii"

Celem powyższej akcji i konkursów było stwarzanie sytuacji do kształtowania w uczniach postawy prozdrowotnej i zaangażowanie ich w podwyższanie standardów higieny i zasad dystansowania społecznego, jako sposobów na wyjście z pandemii.

            Uczniowie wykazali się dużym zaangażowaniem, pomysłowością i oryginalnością prac. Wszystkie prace były zgodne z tematem konkursu.

Zwycięzcami konkursów zostali:

I miejsce

Karolina Chłopik 3a

Zuzanna Daniszewska 2a

Igor Stańczyk 1a

Emilia Król 2a

II miejsce:

Adrianna Gałązka 2a

Malwina Szubińska 3a

Aleksandra Koziestańska 2b

Szymon Kisielewski 3a

III miejsce:

Natalia Dąbek 3a

Adam Wójcik 2a

Iga Jankowiak 3a

Wyróżnienia:

Jan Sztybor 3a

Antonina Kubaszek 2a

Oliwier Lacek 3a

Inga Dziarnowska 3a

Marcel Rzyszkiewicz 3a

Julia Mościcka 3a

Anna Mościcka 3a

Lena Murawska 2a

Gratulujemy wszystkim laureatom!

Dziękujemy Radzie Rodziców za sponsorowanie nagród rzeczowych dla laureatów i uczestników konkursu.

Opiekunowie

Małego Samorządu

1 2 3 4 5 6 8 9 10 11 12 13 14 15