DLA CIEBIE, SZKOŁO!

         logo6Logo-Kuby-Łodygi

 Z prawdziwą przyjemnością pragniemy poinformować Dyrekcję, Rodziców, Uczniów i Nauczycieli szkoły, że ukazał się okolicznościowy zbiorek wierszy wydany z okazji XXX-lecia SP 6. Serdeczne podziękowania składamy Radzie Rodziców, dzięki uprzejmości której mógł się ukazać niniejszy tomik poezji bogato ozdobiony ilustracjami wykonanymi przez naszych uczniów na przestrzeni ostatnich lat.

Utwory zawarte w zbiorku pt. Dla Ciebie, Szkoło! powstały w różnym czasie i w różnych okolicznościach, a dopiero teraz mają okazję ujrzeć światło dzienne. W tomiku prezentują swoje uzdolnienia literackie i artystyczne zarówno uczniowie jak i nauczyciele. Wiersze odzwierciedlają nastrój, natchnienie i sytuację, w której dane utwory powstały. Tematyka podejmowana w niniejszym zbiorku poezji pozwala wsłuchać się w istotę szkoły, skłania do refleksji i z pewnością będzie dla każdego Nabywcy miłą pamiątką.

 

W zbiorku znajdują się wiersze następujących autorów: Karolina Bandych, Natasza Blacharska, Katarzyna Chrust, Emilia Delegacz, Jerzy i Szymon Gańko, Aleksandra Gałązka, Franciszek Gałązka, Wiktoria Głuszcz, Oliwia Korzeń, Zuzanna Kurdziel, Nikola Osiak, Seweryn Rżysko, Milena Sitkowska, Filip Siwiński, Bożena Swatko, Anna Syryjczyk, Jakub Szymański, Marlena Wiczuk, Jakub Wiechetek, Leon Wójcik.

 

Autorami ilustracji są: Marta Bycul, Katarzyna Chrust, Michał Chyliński, Adrian Gilant, Amelia Głąbicka, Natalia Góras, Wiktoria Jałocha, Krystian Jankowski, Zuzanna Jankowska, Jakub Kniej, Oliwia Konarska, Anna Król, Oskar Kryj, Eryk Kujawski, Maria Kuźniak, Jakub Lorent, Jakub Łukaszewski, Oskar Malinowski, Laura Poziemska, Julia Pyrka, Radosław Radziszewski, Julia Rogala, Emilia Sędek, Paulina Smużyńska, Marlena Stal, Anna Syryjczyk, Kamila Tarchalska, Małgorzata Tkacz, Jakub Wiechetek, Lena Wójcik, Leon Wójcik, Kamil Zadunajski, Sandra Zawadka, Anna Zwolińska.

 

Tomiki poezji są do nabycia w bibliotece szkolnej.

Serdecznie zapraszamy!