PODSUMOWANIE KONKURSÓW W NASZEJ SZKOLE

4Dnia 22 czerwca odbyło się w naszej szkole podsumowanie Szkolnych Konkursów Polonistycznych oraz VII Powiatowego Konkursu Integracyjnego Literacko-Plastycznego „Razem poza horyzont”.

Z uwagi na istniejące warunki sanitarne laureaci Konkursu Powiatowego spoza naszej społeczności odebrali swoje nagrody z sekretariatu szkoły.

 

 

Cieszymy się, że duża grupa uczniów wzięła udział w konkursowych szrankach. Dzięki wsparciu Rady Rodziców mogliśmy zakupić ciekawe nagrody książkowo-plastyczne, które mamy nadzieję zachęciły zwycięzców do powrotu w przyszłym roku szkolnym.

Nasza szkoła była organizatorem wielu konkursów powiatowych, jednak trwająca w mijającym roku szkolnym nauka zdalna i reżim sanitarny uniemożliwiły nam ich przeprowadzenie. Mamy nadzieję, że od września powrócimy do naszej zacnej tradycji. Tym, którzy wzięli udział w tegorocznych konkursach dziękujemy i zapraszamy ponownie.

1 2 3 4 5 6