"PAMIĄTKA Z MIŃSKA MAZOWIECKIEGO I OKOLIC" - POWIATOWY KONKURS TECHNICZNO - PLASTYCZNY

Rudzki

Nauczyciele biblioteki Szkoły Podstawowej nr 6 im. Henryka Sienkiewicza w Mińsku Mazowieckim serdecznie zapraszają entuzjastów techniki do udziału w powiatowym konkursie techniczno-plastycznym pt. „Pamiątka z Mińska Mazowieckiego i okolic”. Inżynier Konstanty Rudzki jest znaną postacią historyczną w naszym mieście. Od niespełna czterech lat jest  patronem szkolnej biblioteki. Bardzo zależy nam na propagowaniu zasług  tego wspaniałego konstruktora.  Być może gadżety przysłane na konkurs zechcą wykorzystać firmy lub instytucje naszego miasta i powiatu  w celach promocyjnych i reklamowych. Przedmiot odwołujący się do konstrukcji inżyniera Rudzkiego z pewnością byłby dla każdego nabywcy ciekawą pamiątką.

-----> zaproszenie do konkursu

-----> regulamin konkursu