"PAMIĄTKA Z MIŃSKA MAZOWIECKIEGO I OKOLIC" ... - WYNIKI KONKURSU

1 3Zakończył się powiatowy konkurs techniczno-plastyczny pt. „Pamiątka z Mińska Mazowieckiego i okolic”. Uczestnicy turnieju mieli za zadanie stworzyć pracę przestrzenną niewielkich wymiarów inspirowaną myślą techniczną Konstantego Rudzkiego, patrona biblioteki Szkoły Podstawowej nr 6 im. H. Sienkiewicza w Mińsku Mazowieckim. Młodzi artyści przedstawili oryginalne prace, które świadczyły nie tylko o ich kreatywności, ale również o nietuzinkowych uzdolnieniach plastycznych i konstruktorskich wykonawców. Wszystkie nadesłane projekty prezentowały ciekawy poziom artystyczny i merytoryczny. Jury w składzie: Małgorzata Tomkiewicz, Bożena Swatko i Marzena Król postanowiło przyznać osiem nagród w dwóch kategoriach wiekowych.

Kategoria klas I – IV:

1. Julianna Gniadek, kl. 4 c, Szkoła Podstawowa nr 6 w Mińsku Mazowieckim

2. Antonina Dmowska, kl. 1 c, Szkoła Podstawowa nr 6 w Mińsku Mazowieckim

3.  Szymon Oklesiński, kl. 4 a, Szkoła Podstawowa nr 4 w Mińsku Mazowieckim

Wyróżnienie:

Rafał Lewarski, kl. 4, Szkoła Podstawowa w Ignacowie

Kategoria klas V – VIII:

1. Milena Kołodziejczyk, kl. 5 c, Szkoła Podstawowa nr 6 w Mińsku Mazowieck

2. Lena Orzechowska, kl. 5 a, Szkoła Podstawowa nr 4 w Mińsku Mazowieckim

3. Wojciech Kilijański, kl. 5 c, Szkoła Podstawowa nr 4 w Mińsku Mazowieckim

Wyróżnienie:

Antonina Sęktas, kl. 5 c, Szkoła Podstawowa nr 6 w Mińsku Mazowieckim

Wszystkim Uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział w turnieju. Opiekunom artystycznym uczniów również składamy gratulacje, a ponadto gorące podziękowania za pobudzanie uzdolnień technicznych i kształtowanie pasji twórczej wśród wychowanków. Rozdanie nagród nastąpi pod koniec maja 2022 roku podczas gali nagród konkursów powiatowych organizowanych w naszej szkole. O dokładnym terminie spotkania poinformujemy w stosownym czasie, a korzystając z okazji, już dziś zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu.

Bożena Swatko

1 1 1 2 1 3 1 4 1 5 1 6 1 7 1 8 1 9