INAUGURACJA SIECI SZKOLNYCH KLUBÓW EUROPEJSKICH

LOGO127 października w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbyła się uroczysta inauguracja Sieci Szkolnych Klubów Europejskich przy Europe Direct Mińsk Mazowiecki. Otwarcie działalności klubów w szkołach podstawowych swoją obecnością i przemówieniem okolicznościowym uświetniła Pani Dyrektor Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce Marzenna Guz-Vetter. Spotkanie z młodzieżą - członkami SKE przy SP1, ZSP1, SP3 oraz SP6 poprowadziła Zastępczyni Burmistrza Pani Eliza Bujalska, Kierownik Punktu Europe Direct Mińsk Mazowiecki.

W rozmowach nawiązujących do priorytetów i wartości europejskich oraz europejskich celów młodzieżowych wzięli również udział Dyrektorzy szkół podstawowych, w tym nasz Pan Dyrektor Krystian Matuszewski oraz nauczyciele opiekunowie klubów. W naszej szkole opiekunkami SKE są p. Paulina Białoskurska i p. Agnieszka Grygielewicz.

Zapraszamy na pierwsze spotkanie klubu w naszej szkole już w listopadzie.

1A 1B 1 2 3 4 5 6 7 15 15a 16 17 LOGO1 18