TYDZIEŃ NAUKI - ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEJ NAUKI I ZABAWY!

"Nauka jest jak niezmierne morze. Im więcej jej pijesz, tym bardziej jesteś spragniony.”

Stefan Żeromski

311321782 1254240721820196 4797251492235255430 n

Serdecznie zapraszamy wszystkich wychowanków naszej szkoły do aktywnego uczestnictwa w zbliżającym się Tygodniu Nauki.

To wyjątkowe święto ma za zadanie zaznajomienie uczniów z osiągnięciami nauki oraz przedstawienie ich w możliwie zrozumiałej, atrakcyjnej formie, sprzyjającej rozbudzeniu ciekawości świata i radości jego poznania. Łączymy zabawę i zdobywanie wiedzy udowadniając,

że nawet ,,trudne” lekcje mogą być źródłem niesamowitych wrażeń. Spróbujemy pokazać dzieciom, że nauka wcale nie jest nudna, a otaczający nas świat pełen jest zagadek, które same mogą rozwiązać.

Program imprezy będzie udostępniony dla uczniów i wychowawców, a poszczególne bloki tematyczne odbędą się w następującej kolejność:

28 listopada (poniedziałek) – dzień geograficzny;

29 listopada (wtorek) – dzień biologiczny;

30 listopada (środa) – dzień chemiczny

1 grudnia (czwartek) – dzień fizyczny

2 grudnia (piątek) – dzień matematyczny

Mamy nadzieję, że po tym wydarzeniu w niejednym uczniowskim sercu rozpali się naukowa iskra!

Organizatorzy – zespół nauczycieli przedmiotów ścisłych.

PROGRAM TYGODNIA NAUKI