W PODRÓŻY

3Pan Paweł Szustakiewicz, który wzraz ze swoimi dziećmi: Polą i Michałem wybrał poznawanie bogactwa świata przez jego zwiedzanie, kolejny raz przyjechał do naszej Szkoły. Szacunek okazywany każdemu napotkanemu człowiekowi, nieposkromiona ciekawość oraz elokwencja podróżnika sprawiają, że do każdej zaanonsowanej wizyty ustawiają się klasy chętne, aby posłuchać a to o cywilizacji Majów, a to o dorzeczu Amazonki, to znów podążać tropem amatorów kakaowca. Dziękujemy Panu Pawłowi Szustakiewiczowi za to, że dzieli się z nami swoimi opowieściami, a naszym Włodarzom za wspieranie tej cennej inicjatywy. Do zobaczenia następnym razem!

 

Spotkanie odbyło się w ramach projektu "Mali Odkrywcy" - rozwój talentów i zainteresowań uczniów poprzez podróże. Projekt został współfinansowany ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego we współpracy z Urzędem Miasta oraz Fundacją "W Podróży"

 


6 3 1 2 4 5 7