LAURKA DLA EUROPY

LOGO1Z okazji przypadającego na 9. maja Dnia Europy Szkolny Klub Europejski zaprasza do wzięcia udziału w akcji "Laurka dla Europy", organizowanej przez Europe Direkt Mińsk Mazowiecki i Miasto Mińsk Mazowiecki oraz sieć Szkolnych Klubów Europejskich. Laurka może zostać wykonana przez pojedynczego ucznia lub cała klasę dowolną techniką, w dowolnym formacie i podpisana z tyłu (imię, nazwisko, klasa, szkoła). Laurki należy przekazać do p. Pauliny Białoskurskiej lub p. Agnieszki Grygielewicz do 5.05.2023. Za udział w akcji przewidziane są drobne upominki od Europe Direct Mińsk Mazowiecki. Prezentacja prac nastąpi w dniu 9.05, podczas obchodów Dnia Europy w naszej szkole.LOGO2

Już dziś także pragniemy zaprosić całą społeczność szkolną do wzięcia udziału w grze miejskiej, organizowanej z okazji rocznicy powstania Unii Europejskiej, która odbędzie się 13.05 w sobotę w godz 10-12.

Zapraszamy!

1 2 3 4