FINAŁ KONKURSU POWIATOWEGO "ZDROWO I BEZPIECZNIE”

010 kwietnia odbył się III etap konkursu „ZDROWO I BEZPIECZNIE”, który przebiegał pod hasłem „Baw się zdrowo na sportowo”.

Wzięły w nim udział drużyny ze Szkoły Podstawowej w Ładzyniu, w Mariance, w Mrozach, w Stojadłach i oczywiście szkoły mińskie: „Jedynka” i gospodarze „Szóstka”. Drużyny miały do wykonania szereg zadań sprawnościowych, w których musiały się wykazać szybkością, zręcznością i duchem walki. Wszyscy uczestnicy biorący udział w naszych zawodach nie szczędzili sił i promowali zdrowy, a także sportowy styl życia.

1 3 2 4  5 7 15 8 12 16 17 29

Po zsumowaniu punktów z dwóch etapów rywalizacji (turniej wiedzy i zawody sportowe) wyłoniono złotą drużynę s „Szóstki”, która zdobyła 80 punktów. W skład zwycięskiego zespołu weszli: Jakub Ruszpel, Izabella Górska i Olga Antosiewicz.

27 

 

Cieszymy się i gratulujemy naszym zwycięzcom .

Wszyscy uczestnicy konkursu zostali nagrodzeni upominkami ufundowanymi przez Dyrekcję i Radę Rodziców ze Szkoły Podstawowej nr 6, a także przez Placówkę Handlową „IMPET – komputery z impetem” i Sanepid w Mińsku Mazowieckim.

Wszystkim sponsorom dziękujemy.

W trakcie spotkania wyłoniono laureatów konkursu plastycznego dla klas I – VI „Jak chronić się przed chorobami brudnych rąk?”.

Zwycięzcy to:

11

  • Julia Bątruk VIb
  • Karolina Łastowiecka IIa
  • Wiktoria Badowska IIa
  • Anita Uchman IIa

Wyróżnienia w konkursie plastycznym  otrzymali: Aleksandra Sarniak Vb, Piotr Chłopik VIb, Aleksandra Plichta IIa, Michał Ostrowski IIa, Lena Kujawska Ie.

Gratulujemy!!!