ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2015/2016

1

 

 

 

Wakacje minęły szybko i znów wróciliśmy do szkoły. Przyjemnie było spotkać swoje koleżanki kolegów, którzy wypoczęci, opaleni i uśmiechnięci zebrali się na sali gimnastycznej, by rozpocząć nowy 2015/2016 rok szkolny.

1 3 4 5

2Dla 96 uczniów klas pierwszych będzie to całkiem nowa przygoda. Po raz pierwszy przekroczyli mury naszej szkoły i zaczęli 6-letnią wędrówkę po świecie wiedzy. Ten pierwszy dzień uprzyjemnili nam tancerze z Ogólnopolskiej Szkółki Tańca i Dobrych Manier "Zatańcz z ...klasą w swojej szkole".

 

 

Wszystkim uczniom życzymy, by ten nadchodzący rok przyniósł wiele ciekawych dni:

(...) by nauka szła jak z płatka,

żeby było tyle piątek, ile pszczół na polnych kwiatkach.

żeby pochwał było tyle, ile szyszek w gęstym borze.

żeby w szkole było milej, niż nad rzeką, niż nad morzem.

Długopisy, wieczne pióra niechaj piszą mądrze, ładnie

i niech skrzypią tak jak żuraw kiedy błąd się gdzieś zakradnie(...)

Mamy nadzieję, że wszystkim starczy siły na nowe 10 miesięcy nauki. Z całego serca życzymy wielu sukcesów w rozpoczynającym się roku szkolnym. Nauczycielom wyrozumiałości i cierpliwości, a Wam, koledzy i koleżanki, zapału w zdobywaniu wiedzy.