MARATON ZUMBA - BITWA NA TANIEC

Serdecznie zapraszamy dzieci i dorosłych na I edycję Maratonu Zumba®Fitness

21 listopada od godziny 15.00 do 17.00

w Szkole Podstawowej nr 6.

PLAKAT MARATONU1

Wejście tylko 5 zł.


Będziemy losować super nagrody dla aktywnych :)
Dochód z maratonu przeznaczony zostanie na zakup tablicy interaktywnej dla naszej szkoły.
Dodatkowo dla wszystkich dzieci biorących udział w Maratonie od Osteomedica darmowe badania w kierunku wad postawy.

Organizatorem Maratonu Zumba ® Fitness jest Rada Rodziców działająca przy Szkole Podstawowej nr 6 im. Henryka Sienkiewicza w Mińsku Mazowieckim, KDS Studio „Książek Dance Studio”, Punkt Miejskich Palet.

Wszystkich chętnych prosimy o pobranie i wypełnienie zgłoszenia oraz podpisanie się pod regulaminem. Dokumenty przesyłamy na adres  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  lub można je złożyć u p. Sylwii Gugały. 

Uczestnictwo w Maratonie możliwe jest po wcześniejszej rezerwacji biletu. Szczegóły dostępne są w regulaminie.

Regulamin maratonu

Formularz zgłoszeniowy

Oświadczenie rodzica dla osoby niepełnoletniej

Harmonogram

PLAKAT MARATONU1