KOŃCZYMY ROK SZKOLNY - ZACZYNAMY WAKACJE

DSC 0052Po miesiącach wytężonej pracy przyszła pora na dłuższy wypoczynek. Za nami dziesięć miesięcy nauki. Najlepsi, za włożony trud, zostali nagrodzeni. Otrzymali świadectwo z paskiem i nagrodę książkową. Takich wyróżnionych uczniów, ze średnią powyżej 4,75, było 78. Najlepszą klasą ze średnią  4,44 została VIe (wych. M.Grudzińska). Zaraz za nią była klasa IVc - średnia 4,42 (wych. L. Blacharska). Trzecie miejsce zajęła klasa VIa - średnia 4,41 (wych. T. Rokita).

Tradycją naszej szkoły jest wręczanie najlepszym szóstoklasistom odznak - "Henryków". W tym roku statuetkę otrzymało dwoje uczniów z kl. VIa: Anna Kurowska i Jan Wiercioch. Gratulujemy!

Wszystkim uczniom i pracownikom naszej szkoły życzymy długich i słonecznych wakacji.

Fotoreportaż z uroczystości zakończenia roku szkolnego 2015/16

DSC 0921 DSC 0975
To już ostatnie chwile w szkole Ostatni przed wakacjami hymn szkoły i ślubowanie szóstoklasistów
DSC 0976 DSC 0926