NOWY ROK SZKOLNY 2016/2017

szkola

   Jeszcze na twarzy czuć ciepło słońca, a we włosach błądzi letni wietrzyk, a już nadszedł czas powrotu do szkoły. 1 września 2016r. pani dyrektor Anna Zalewska z uśmiechem witała wszystkich uczniów, nauczycieli, pracowników szkoły i rodziców. Inauguracja roku szkolnego 2016/2017 rozpoczęła się od odśpiewania hymnu państowego. Następnie głos zabrała pani dyrektor, która przedstawiła dzieciom i rodzicom przygotowanie placówki do nowego roku szkolnego. Życzyła wszystkim owocnej pracy i wielu sukcesów, a zwłaszcza najmłodszym uczniom klas pierwszych i oddziałów przedszkolnych. Minutą ciszy społeczność szkolna uczciła poległych za wolność ojczyzny w 77 rocznicę wybuchu drugiej wojny światowej. Uroczystość zakończyła się spotkaniami klas ze swoimi wychowawcami.

   

 

czerwona WYPRAWKA dla KlAS 0
niebieska WYPRAWKA dla KlAS I
zielona WYPRAWKA dla KlAS II

Informacja na temat obiadów oraz karta zgłoszeniowa znajdują się w zakładce OBIADY

Informacje dla oddziałów przedszkolnych znajdują się w zakładce ODDZIAŁY PRZEDSZKOLNE