BYĆ BEZPIECZNYM - ZAJĘCIA DLA UCZNIÓW

3Przez cały listopad odbywały się dodatkowe zajęcia dla uczniów naszej szkoły dotyczące bezpiecznych zachowań. Były to warsztaty: Nie ulegaj żadnej presji - żyj bez agresji! i Pierwsza pomoc przedmedyczna.  

 Zajęcia prowadzili nauczyciele naszej szkoły: p. M. Sędek, p. E. Jurczuk, p. G. Suchodolska i p. S. Reczek w ramach realizowanego projektu "Bezpieczna +". Zajęcia warsztatowe na temat radzenia sobie z agresją nauczyły uczniów radzić sobie z negatywnymi emocjami, co pozwoli zmniejszyć zachowania agresywne wobec rówieśników. ratownik 2 bez tłaNauka pierwszej pomocy jest niezwykle ważną umiejętnością. Każdy, nawet dziecko, jest w stanie uratować życie człowieka, a tego typu zajęcia pozwolą zachować się właściwie w sytuacji zagrożenia zdrowia i życia.

1 2 3 4 5 6 7 8 9