DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ W KONKURSIE

Podwórko Nivea SP6

Szanowni Państwo!

Zakończył się konkurs o Podwórko Talentów Nivea! Spełniło się marzenie naszych dzieci – 18 pozycja w rankingu z ilością 37263 głosów pozwoli na realizację budowy nowoczesnego placu zabaw dla dzieci.

Oddając swoje głosy udowodniliście Państwo jak ważne jest dla Was pielęgnowanie i wspieranie talentów dzieci oraz ich ogólny rozwój. Nasze dzieci realizując się w swojej pasji w przyszłości mogą stać się kimś, kim zawsze marzyły. Doskonałym przykładem są dla nich ambasadorzy akcji „Podwórko Talentów Nivea”- artystka Natalia Kukulska, sportowiec Mateusz Kusznierewicz, psycholog Aleksandra Piotrowska.

Serdeczne podziękowania kierujemy do wszystkich przyjaciół naszej szkoły, którzy wspierali nas w tej akcji.

Szczególnie gorąco dziękujemy:

• Panu Marcinowi Jakubowskiemu - Burmistrzowi Miasta Mińsk Mazowiecki,
  • Pani Joannie Dutkiewicz – kierownikowi Wydziału Rozwoju Gospodarczego Urzędu Miasta Mińsk Mazowiecki,
  • Rodzicom: Pani Annie Siwińskiej, Panu Rafałowi Czerechów, Pani Ewelinie Bandych, Pani Katarzynie Wójcik,
  • Nauczycielom z SP6: Pani Annie Pessel, Pani Agacie Zychowicz,
  • Panu Leszkowi Siporskiemu – właścicielowi portalu Wirtualny Mińsk Mazowiecki minskmaz.com,
  • Pani Paulinie Woroncow-Michałowicz – Właścicielce Szkoły Językowej „Smart Academy”,
  • Panu Dariuszowi Sas – Właścicielowi PPHU „AMA”,
  • Panu Markowi Suchockiemu – Prezesowi Spółdzielni Mieszkaniowej „Mechanik”,
  • Panu Mateuszowi Wawryszuk – Właścicielowi firmy Eskulapa,
  • Pani Elżbiecie Sieradzińskiej – Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Mińsku Mazowieckim,
  • Fundacji EBU,
  • Drukarni MuruGumbel.

Dziękujemy również wszystkim tym, których tu nie wymieniamy, a którzy wytrwale i z wielkim zapałem oddawali swoje głosy, aby spełniły się dziecięce marzenia.

Dyrekcja, Nauczyciele, Rodzice oraz Uczniowie

Szkoły Podstawowej nr 6 im. H. Sienkiewicza