Ślubowanie klas pierwszych

24

 

mis P - Kopiamis I - Kopiamis E - Kopiamis R - Kopiamis W - Kopiamis S - Kopiamis Z - Kopiamis A - Kopiamis K - Kopiamis I - Kopia

kalendarz

 

15 X 2012 roku to dla pierwszoklasistów niezwykła data. W tym dniu najmłodsi uczniowie naszej szkoły, w obecności Dyrekcji, swoich wychowawczyń i rodziców, złożyli na sztandar szkoły uroczyste ślubowanie. Po słowach przysięgi, każde dziecko zostało pasowane przez Panią Dyrektor na ucznia wielkim drewnianym ołówkiem. Na pamiątkę tego wydarzenia każdy pierwszoklasista otrzymał  dyplom. 

Swoim krótkim występem artystycznym najnłodsi uczniowie udowodnili, że zasłużyli na miano pierwszoklasisty. 

 

15

klasa Ia

wychowawca: Renata Krasnodębska

nauczyciel wspomagający: Paulina Herman

 

 

 

 

17

klasa Ib

wychowawca: Agnieszka Kraus

 

 

 

 

 

16klasa Ic

wychowawca: Elżbieta Brygoła

 

 

 

 

 

1 14 4 11 9 12 13 3 8 10 7 2 20 6 21 15 17 5 24