Bezpieczne ferie zimowe

ferie 008

Ferie zimowe rozpoczynają się 28 stycznia i trwać będą do 10 lutego 2013 roku

O bezpiecznych zabawach zimowych przypomniały klasy Ia, Ib, Ic oraz IIIe na apelu Małego Samorządu.


W czasie pobytu na feriach pamiętamy o bezpieczeństwie; nie wchodzimy na zamarznięte stawy i rzeki, gdzie lód może się  załamać, zwracamy uwagę na przejściach przez jezdnię, nie  zawieramy znajomości z osobami przez internet i bliżej nam  nieznanymi.

Te i inne zasady bezpiecznnej zabawy w czasie ferii zimowych przypomniały klasy młodsze na apelu Małego Samorządu. Dzieci pod czujnym okiem swoich wychowawczyń, p. Grażyny Suchodolskiej, p. Renaty Krasnodębskiej, p. Agnieszki Kraus oraz p. Elżbiety Brygoły, przygotowały wiersz, rymowanki, piosenki oraz prace plastyczne.

ferie 002 ferie 004 ferie 007 ferie 008 ferie 009 ferie 011 ferie 012 ferie 013 ferie 018