WITAJ SZKOŁO W NOWYM 2013/14 ROKU SZKOLNYM!

52 września 2013 roku uczniowie na nowo rozpoczęli kolejny rok szkolny 2013/2014.

W Szkole Podstawowej Nr 6 im. Henryka Sienkiewicza również odbyły się uroczyste inauguracje nowego roku szkolnego: dla uczniów z klas IV-VI o godz. 10.00 a dla najmłodszych dzieci z przedziału O-III o godz. 11.30. Wszyscy miło i serdecznie witali się po wakacyjnej przerwie.

2 3

Z chęcią obejrzeliśmy prezentację multimedialną o naszej placówce a w niej podniosłe i godne zapamiętania chwile z ubiegłego roku szkolnego.

4  1

Pani wicedyrektor Renata Maciejec życzyła wszystkim uczniom zapału i chęci do nauki, wielu radości w nowym roku szkolnym a nauczycielom satysfakcji z sukcesów swoich podopiecznych.