SUKCESY W GIMNASTYCE

floor gymnasticsW ostatnim czasie nasi gimnastycy osiągnęli wiele sukcesów sportowych.

 

 

 

 

Możemy się pochwalić II miejscem dziewcząt w Powiatowym Dwuboju Gimnastycznym.

W zawodach wzięły udział: Anna Kurowska IV a, Luiza Bouchiker IVa, Wiktoria Jakóbowicz IVa, Gabriela Buczek IVc, Bianka Szymańska IVc, Amelia Krzewska IIIb, Izabella Górska  IIc, Maja Ratyńska IIa, Oliwia Trajer Ia

IMG 3570

W Międzypowiatowych Zawodach Gimnastycznych, które odbyły się w Siedlcach  nasze  najlepsze gimnastyczki zdobyły III miejsce. 

A oto one: Anna Kurowska kl IVa, Luiza Bouchiker kl IVa, Amelia Krzewska kl IIIb, Karolina Wilczek kl IIIa, Maja Ratyńska kl IIa, Izabela Górska kl IIc, Oliwia Trajer kl Ib, Amelia Wojdyga Ib, a także Wiktoria Jakóbowicz kl Iva, Oliwia Toczyska kl II, Jolanta Pośpiech kl II, Malwina Ulecka kl I

IMG 3596

Anna Kurowska została wyróżniona otrzymując srebrny medal za najlepszą gimnastyczkę w Międzypowiatowych Zawodach Gimnastycznych w Siedlcach.

IMG 3600

W Międzypowiatowych Zawodach Gimnastycznych które odbyły się w Siedlcach nasi chłopcy stanęli na podium zajmując II miejsce, są to: Grzegorz Krzewski kl”0”, Krystian Chmielewski kl Ic, Michał Zajda kl Ic, Mateusz Ogorzelski kl Ic, Jakub Kozaczek z kl IIb, Jakub Witan z kl IIIb, Marcel Mikulski z kl IVc, Rafał Zybała z kl IVc. W zawodach udział wzięli także Szymon Mika kl IVe, Mikołaj Wójcik kl Ic. 

IMG 3607

Najzdolniejsi gimnastycy z naszej szkoły otrzymali brązowy puchar w konkurencji o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 7 w Siedlcach: Grzegorz Krzewski kl”0”, Krystian Chmielewski kl Ic, Jakub Kozaczek z kl IIb, Jakub Witan z kl IIIb

DSC01669

DSC01508 DSC01527 DSC01531 DSC01582 DSC01612 DSC01650 DSC01666 DSC01669 DSC01678 IMG 3570 IMG 3581 IMG 3596 IMG 3600 IMG 3607