KONKURS Z OKAZJI DNIA EDUKACJI NARODOWEJ

Szkolny konkurs literacko-plastyczny

„Laurka dla mojej/mojego Pani/Pana”

 

różeZbliża się Święto Edukacji Narodowej. To szczególny czas do sprawienia przyjemności Nauczycielom. Nawet, jeśli na co dzień, Drodzy Uczniowie, jesteście zajęci nauką, to niezależnie od zaistniałej sytuacji warto przygotować z tej okazji coś wyjątkowego. Wobec tego, zapraszam Was do wzięcia udziału w inspirującym konkursie literacko-plastycznym.

 

regulamin konkursu ------->pobierz

 

Waszym zadaniem będzie ułożenie pięknych życzeń dla swojej Pani/Pana w dowolnej formie. Sami zdecydujcie, czy będzie to wierszyk, rymowanka czy krótki tekst. Laurkę z życzeniami należy ozdobić kwiatowym motywem plastycznym.

 

Prace należy przekazać nauczycielom biblioteki szkolnej do 06.10.2021 r.

 

Regulamin konkursu - do wglądu w bibliotece szkolnej.