WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU SUDOKU

pucharNasz pierwszy SZKOLNY KONKURS SUDOKU cieszył się dużym zainteresowaniem wśród uczniów całej szkoły. Uczestnicy  z zapałem przygotowywali się do konkursu rozwiązując łamigłówki na zajęciach dodatkowych, przerwach międzylekcyjnych oraz samodzielnie w domu. Cieszymy się że młodzież od najmłodszych lat lubi rozwiązywać tą szczególną łamigłówkę, która kształtuje i usprawnia logiczne myślenie, kojarzenie oraz postrzeganie! 

 

 

Zwycięzczami w poszczególnych kategoriach wiekowych zostali:

Odziały "0"

Jakub Ołdak 0a

Aleksandra Kublik 0b

klasa I

Ada Gałązka Ia

Antonina Kubaszek Ia

Antoni Sikorski Ib

Pola Vandiak Ia

klasa II

Kajetan Kraus IIb

Emilia Kander IIc

klasa III

Alan Madej IIIa

klasa IV

Zuzanna Witek IVa

klasa V

Małgorzata Kublik Vb

Klasa VI 

Wiktor Porębski VIc

klasa VII

Mateusz Ogorzelski VIIc

klasa VIII

Bartosz Plichta VIII a

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

1aa 1aaa 1m 2m 3m 5m 6m 1 3 4 7 8 12 13 15 17