Wyniki X Powiatowego Konkursu Matematycznego dla klas II-III oraz XI Powiatowego Konkursu Matematycznego dla klas IV-VI
X Powiatowy Konkurs Matematyczny "Doskonały Matematyk" dla klas II-III
Klasa II - max 14p.
MIEJSCE | IMIĘ I NAZWISKO | LICZBA PUNKTÓW |
I | Rafał Szymorowski | 13,5 |
II | Mikołaj Turek | 12,5 |
III | Sebastian Wieczerzański | 12 |
III | Tomasz Popławski | 12 |
Dawid Kozłowski | 11 | |
Michał Sternicki | 11 | |
Jakub Dąbrowski | 10,5 | |
Karolina Łućko | 9,5 | |
Filip Sankowski | 9,5 | |
Marek Grebieszkow | 7 | |
Gabriel Pietruszka | 7 | |
Damian Czarnecki | 7 | |
Aleksandra Perl | 6 | |
Michał Gryglas | 5 |
Klasa III - max 14,5p.
MIEJSCE | IMIĘ I NAZWISKO | LICZBA PUNKTÓW |
I | Alicja Wróbel | 14,5 |
II | Weronika Kałowska | 12,5 |
II | Anna Mazurek | 12,5 |
III | Anna Kania | 12 |
Jakub Kachalik | 11,5 | |
Maciej Kalicki | 11,5 | |
Amadeusz Chomko | 11,5 | |
Cezary Jackowski | 10,5 | |
Jakub Kulma | 10,5 | |
Mikołaj Dębski | 10,5 | |
Gabriel Gryglas | 9 | |
Konrad Bańka | 8,5 | |
Piotr El-Attar | 8 | |
Jakub Żochowski | 7,5 | |
Jakub Młot | 5 |
XI Powiatowy Konkurs Matematyczny dla klas IV-VI
Klasa IV
MIEJSCE | IMIĘ I NAZWISKO | SZKOŁA | LICZBA PUNKTÓW |
I | Julia Wójcik | SP 5 Mińsk Maz | 19 |
I | Szymon Szmigielski | SP 3 Sulejówek | 19 |
II | Gabriela Żmudzka | SP Stojadła | 18 |
III | Olaf Kondera | SP 5 Mińsk Maz | 17 |
III | Piotr Chmielewski | SP Grodzisk | 17 |
III | Gabriela Popis | Salezjańska SP Mińsk Maz | 17 |
wyróżnienie | Elżbieta Staszel | SP Stojadła | 16 |
wyróżnienie | Igor Osiński | SP Siennica | 16 |
Karolina Lucka | Salezjańska SP Mińsk Maz | 11 | |
Szymon Szulc | SP Dobre | 9 | |
Mateusz Źrodowski | Salezjańska SP Mińsk Maz | 6 |
Klasa V
MIEJSCE | IMIĘ I NAZWISKO | SZKOŁA | LICZBA PUNKTÓW |
I | Filip Możdżonek | SP 5 Mińsk Maz | 20 |
I | Katarzyna Czapska | SP 1 Mińsk Maz | 20 |
I | Karol Duszczyk | PSP Siennica | 20 |
I | Jakub El-Attar | SP 3 Sulejówek | 20 |
II | Wojciech Niedziółka | SP 3 Sulejówek | 15 |
III | Paulina Bieńkowska | SP 3 Sulejówek | 14 |
III | Wiktoria Stępień | SP 3 Sulejówek | 14 |
Maria Niewiadomska | SP 2 Mińsk Maz | 13 | |
Michał Chrząścik | SP 3 Sulejówek | 13 | |
Wojciech Sęk | SP 3 Sulejówek | 13 | |
Michał Pustoła | Huta Mińska | 12 | |
Tomasz Bębnowicz | SP w Grodzisku | 11 | |
Konrad Ostolski | PSP Siennica | 11 | |
Aleksandra Nojszewska | SP Dobre | 10 | |
Alicja Rojek | SP 6 Mińsk Maz | 9 | |
Grzegorz Dudek | SP Marianka | 9 | |
Michał Kolb | SP 1 Mińsk Maz | 8 | |
Bartosz Gogol | SP 1 Mińsk Maz | 6 | |
Marta Pieńkowska | SP 5 Mińsk Maz | 5 | |
Barbara Kryńska | Sp 2 Sulejówek | 4 |
Klasa VI
MIEJSCE | IMIĘ I NAZWISKO | SZKOŁA | LICZBA PUNKTÓW |
I | Jakub Tarczyński | SP 5 Mińsk Maz | 20 |
I | Jakub Wardzyński | Huta Mińska | 20 |
I | Alicja Betlej | SP 2 Mińsk Maz | 20 |
I | Patryk Świątek | SP 6 Mińsk Maz | 20 |
I | Magdalena Żochowska | SP 3 Sulejówek | 20 |
II | Maciej Duk | SP 2 Mińsk Maz | 18 |
II | Dawid Smoliński | SP 3 Sulejówek | 18 |
II | Julia Szulim | SP 3 Sulejówek | 18 |
III | Dominik Dźwigała | SP 2 Mińsk Maz | 17 |
III | Mateusz Bartczak | SP 3 Sulejówek | 17 |
Weronika Tkaczyk | SP Dębe Wielkie | 16 | |
Jakub Łastowiecki | SP 6 Mińsk Maz | 16 | |
Mateusz Trzeciak | SP 5 Mińsk Maz | 15 | |
Mateusz Śledziewski | SP Kałuszyn | 15 | |
Rafał Klimek | SP Ruda | 15 | |
Łukasz Świątek | SP 2 Mińsk Mazowiecki | 14,5 | |
Jakub Żak | SP Sulejówek 1 | 14 | |
Urszula Sujak | SP Grodzisk | 14 | |
Natalia Szczęsna | SP 6 Mińsk Maz | 14 | |
Piotr Zawadka | SP Wielgolas | 14 | |
Jakub Oleszczuk | SP Sulejówek 1 | 13 | |
Jakub Dróżdż | SP Grzebowilk | 13 | |
Magdalena Majchrzyk | SP Dębe Wielkie | 13 | |
Adrian Dąbrowski | SP w Okuniewie | 13 | |
Kacper Bodecki | SP Dobre | 12,5 | |
Dawid Kaczmarek | SP 3 Sulejówek | 12 | |
Michał Radzio | SP Wielgolas | 11 | |
Mateusz Sobiepanek | SP Dobre | 11 | |
Wojciech Drozdek | SP 3 Sulejówek | 10 | |
Zofia Majewska | SP Brzeziny | 9,5 | |
Adrian Krasnodębski | SP w Okuniewie | 9 | |
Bartłomiej Gręźlikowski | SP 1 Mińsk Maz | 8,5 | |
Sylwia Stupnicka | SP 6 Mińsk Maz | 7 | |
Izabela Lubaszka | SP Grzebowilk | 6 | |
Patryk Kozłowski | SP Grodzisk | 3 |