Z PODWÓRKA NA STADION!

2Kolejny sukces wojewódzki naszych zawodników !!! W dniu 23 maja w Miętnem odbył się finał wojewódzki kolejnej edycji turnieju Tymbarka "Z podwórka na stadion". W kategorii U-12 z całego naszego województwa zawitały 32 drużyny z poszczególnych powiatów ze szkół podstawowych. Nasi chłopców z kompletem zwycięstw wyszli z gier eliminacyjnych i dopiero w ćwierćfinale uznali wyższość SP nr 9 z Siedlec (szkoła o profilu piłka nożna klubu Pogoń Siedlce). Nasi zawodnicy uplasowali się na V miejscu klasyfikacji wojewodzkiej, a było blisko finału, ponieważ podkreślić należy, że cały turniej wygrali właśnie Pogoniści z Siedlec. Wydaję się, że gdyby los byłby dla nas bardziej łaskawy i dał nam możliwość zagrania z drużyną z Warszawy, czy Radomia o jeszcze lepsze miejsce byłoby łatwiej...ale taki jest sport. Jeszcze raz gratulujemy zawodnikom tego sukcesu !!!

 

 

1 2 3 4 5 6 7