KOMUNIKAT DLA RODZICÓW PRZEDSZKOLAKÓW (11.05.2020).

komunikat

Szanowni Rodzice, prosimy o zapoznanie się z poniższym komunikatem...

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 6 przekazuje Państwu decyzję, jaką podjął Burmistrz Miasta Mińsk Mazowiecki, Marcin Jakubowski w sprawie ewentualnego powrotu dzieci do miejskich przedszkoli oraz oddziałów przedszkolnych.

"Drodzy Rodzice.
Od 18 maja (poniedziałek) w Mińsku Mazowieckim otwierają się

miejskie przedszkola.

Opieka wdrażana będzie stopniowo

i w ograniczonym zakresie:
od 2 do 3 grup na placówkę;

od 5 do 12 dzieci w grupie,

godziny opieki:

7.00-17.00.

Procedury rodzice otrzymają w aplikacji 4Parents. Decyzja                 w sprawie akceptacji wniosku o przyjęcie dziecka leży po stronie dyrektora     placówki.

Dla pozostałych dzieci, które na razie nie skorzystają z opieki                 w przedszkolach miejskich, nadal prowadzone będzie zdalne nauczanie.

✔️ Prawdopodobnie od 25 maja (poniedziałek) do nauki w szkołach wrócą uczniowie Zerówek (również w ograniczonym zakresie).

Wszystkich rodziców prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość.

Wraz z dyrektorami szkół i przedszkoli staramy się tak przygotować placówki

do powrotu dzieci i młodzieży, aby było to dla nich jak najłagodniejsze                           i bezstresowe".

Burmistrz Miasta Mińsk Mazowiecki,
                                                             Marcin Jakubowski

Szczegółowe informacje, dotyczące powrotu dzieci do oddziałów przedszkolnych, mieszczących się w naszej szkole, otrzymają Państwo        w stosownym czasie.

Dyrektor Szkoły, Anna Zalewska.