POMAGAMY Z POLSKĄ AKCJĄ HUMANITARNĄ

Szóstka pomaga z POLSKĄ AKCJĄ HUMANITARNĄ,

PAH - niesiemy pomoc cierpiącym w wyniku konfliktów zbrojnych i katastrof naturalnych. Działamy z poszanowaniem zasad humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności.

Szkolny wolontariat organizuje kiermasz gadżetów Polskiej Akcji Humanitarnej.

Będzie można kupić silikonowe bransoletki w dwóch kolorach: niebieskim i różowym, w cenie po 5 zł – sztuka oraz naklejki – 10 zł arkusz A4.

Kiermasz będzie się odbywał do skutku od 15.11, na długich przerwach o 11.30 i 12.35. Stoiska wraz z naszymi szkolnymi wolontariuszami będą rozmieszczone: na parterze przeznaczonym dla klas 1-3, pierwszym i drugim piętrze dla klas 4-8.

Apelujemy do całej społeczności szkolnej o wyposażenie swojego portfela w 5zł, może 10zł.

Wszystkie zebrane ze sprzedaży gadżetów fundusze, w całości przekażemy Polskiej Akcji Humanitarnej, a PAH bezpośrednio wesprze swoje działania w Syrii, Ukrainie, Sudanie Południowym, irackim Kurdystanie czy Somalii.

Liczymy na Was!