REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE 2019

Rekolekcje

W dniach 1, 2, 3 kwietnia 2019 roku ( poniedziałek, wtorek, środa) Parafia Św. Jana Chrzciciela w Mińsku Mazowieckim organizuje Rekolekcje wielkopostne dla uczniów naszej szkoły.

Msze św. wraz z naukami rekolekcyjnymi będą odprawiane o godz. 11.30. (wyjście ze szkoły o godz. 11.10).

Nauki rekolekcyjne zostaną poprzedzone zajęciami dydaktycznymi zaplanowanymi w danym dniu. Opiekę nad dziećmi w czasie trwania rekolekcji sprawują wychowawcy klas, katecheci oraz rodzice.

W tych dniach uczniowie rozpoczynający zajęcia na I zmianę jedzą obiad w godz. 10.35-11.05. Po Mszy Św. udają się do domów.

Druga zmiana rozpoczyna dzień rekolekcjami, udaje się na obiad, a następnie realizuje 2 godziny zajęć edukacyjnych.

W w/w dniach dzieci pozostające bez opieki zostaną objęte zajęciami świetlicowymi w godz. od 7.00-17.00.

W wyżej wymienionych dniach oddziały zerowe pracują bez zmian.