WSTĘPNA ORGANIZACJA PRACY SZKOŁY
w roku szkolnym 2009/10
Godziny pracy szkoły 7.40 - 16.30
Dyżury nauczycieli rozpoczynają się o godzinie 7.4 5
Godziny pracy świetlicy szkolnej 7.45 - 16.30
Godziny pracy oddziału przedszkolnego
- I zmiana - 7.30 - 12.30 lub 13.30 w dniu odbywania się zajęć religii
- II zmiana - 12.30 - 17.30 lub 18.30 w dniu odbywania się zajęć religii
Godziny pracy biblioteki szkolnej 8.00 - 14.00
KALENDARZ ROKU SZKOLNEGO
1 IX 2008 ...................................Rozpoczęcie roku szkolnego 2009/10
1 IX 2009(wt) ..............................Rozpoczęcie roku szkolnego 2009/10
14 X 2009(śr) ...............................Dzień Edukacji Narodowej
11 XI 2009(śr) ..............................Święto Niepodległościowe - dzień wolny od zajęŚ
23 - 31 XII 2009 ............................Zimowa przerwa świąteczna
1 - 14 II 2010 ..............................Ferie zimowe
1 - 6 IV 2010 ............................Wiosenna przerwa świąteczna
8 IV 2010(czw).............................Ogólnopolski Sprawdzian dla uczniów klas VI
3V(pn), 3 i 4(czw, pt)VI 2010..............Dni wolne od zajęć dydaktyczno-wychowawczych
25 VI 2010(pt)..............................Zakończenie roku szkolnego 2009/10
26 VI - 31 VIII 2010 .......................Wakacje
KADRA PEDAGOGICZNA w roku szkolnym 2009-2010
- Dyrektor szkoły - p. Zalewska Anna - nauczanie zintegrowane
- Wicedyrektor - p. Maciejec Renata - przyroda
- Kierownik świetlicy szkolnej - p. Lidia Ładno
- Blacharska Lucyna - nauczyciel matematyki, wychowawca kl. IV C
- Brygoła Elżbieta - nauczyciel nauczania zintegrowanego, informatyki, wychowawca kl. IIC
- Cecotka Agata - nauczyciel matematyki wychowawca kl. VB
- Czyż Elwira - nauczyciel przyrody, wychowawca kl. VIA
- Czyżkowska Jolanta - nauczyciel wychowania przedszkolnego, wychowawca OB
- Domaradzka Małgorzata - nauczyciel nauczania zintegrowanego, wychowawca kl.IC
- Engelbrecht Renata - nauczyciel języka polskiego, wychowawca klasy IV B
- Filipczak-Maślanka Katarzyna - logopeda, reedukator
- Frączkiewicz Iwona - nauczyciel religii
- Gorzałka Hanna - nauczyciel nauczania zintegrowanego, wychowawca kl. IIB
- Grudzińska Marzena - nauczyciel języka polskiego, wychowawca klasy VIC
- Jakubowska Magdalena - nauczyciel muzyki
- Jurczuk Ewa - pedagog, reedukator
- Kowalczyk Beata - nauczyciel w-f, wychowawca kl. VIB
- Krasnodębska Renata - nauczyciel nauczania zintegrowanego, wychowawca kl.IA
- Kraus Agnieszka - nauczyciel nauczania zintegrowanego, wychowawca kl.IB
- Królak Agnieszka - nauczyciel nauczania zintegrowanego, wychowawca kl.IIB
- Książek Agnieszka- nauczyciel wychowania przedszkolnego, wychowawca OA
- Kupiec Beata - nauczyciel nauczania zintegrowanego, wychowawca kl. IIID
- Lalak Eliza - nauczyciel nauczania zintegrowanego, wychowawca kl. IIC
- Leszczyńska Agnieszka- nauczyciel języka angielskiego
- Lipińska Olga - nauczyciel języka angielskiego
- Łodyga Agnieszka - nauczyciel nauczania zintegrowanego, wychowawca kl. IID
- Mariańczyk Mirosława - nauczyciel wspomagający w klasie integracyjnej -IA
- Mikulska Aleksandra - nauczyciel nauczania zintegrowanego, wychowawca kl. IIIA
- Perl Dorota - nauczyciel wspomagający w klasie integracyjnej IIA
- Pessel Anna - nauczyciel świetlicy szkolnej
- Piekut Janina - nauczyciel religii, wychowawca kl. VA
- Ks. Mariusz Przywoźny - nauczyciel religii
- Roguska Wiesława - nauczyciel matematyki
- Rokita Tomasz - nauczyciel w-f
- Sałajczyk Beata - nauczyciel biblioteki szkolnej
- Sędek Magdalena - psycholog
- Dominika Soszyńska-Rżysko - nauczyciel świetlicy szkolnej
- Suchodolska Grażyna - nauczyciel nauczania zintegrowanego wychowawca kl. IIIB
- Syryjczyk Aneta - nauczyciel wychowania przedszkolnego w gr.0C
- Tomkiewicz Małgorzata - nauczyciel informatyki, plastyki, techniki, wychowawca kl. VC
- Wiktorowicz Aneta - logopeda
- Wróblewska Bogumiła - nauczyciel wspomagający w klasie integracyjnej VA
- Zbucka Marta - nauczyciel historii, wychowawca kl. IVA
|
PRACOWNICY NIEPEDAGOGICZNI SZKOŁY
- Anna Gawron - sekretarka, kadrowiec
- Edyta Krypska - księgowa
- Urszula Abelska - intendent
- Ewa Bakuła - pracownik obsługi
- Piotr Borkowski - informatyk
- Agnieszka Górska - pracownik obsługi
- Stanisław Górski - konserwator
- Małgorzata Kowalczyk - kucharka
- Małgorzata Krzyżanowska - kucharka
- Hanna Krzyżanowska - Korzeń - pracownik obsługi
- Monika Nowak - pracownik obsługi
- Ewa Podgórska - szatniarka
- Agnieszka Trąbińska - pracownik obsługi
- Anna Zając - pracownik obsługi
- Barbara Zawadzka - pracownik obsługi
|
SKŁAD RADY RODZICÓW
- Jacek Dmowski - przewodniczący
- Dorota Szuba - zastępca przewodniczącego
- Agata Jurek - skarbnik
- Katarzyna Oszkiel - sekretarz
- Katarzyna Gałązka - członek
- Anna Kołodziejczyk - członek
- Beata Sajewska - członek
- Edyta Młot - członek komisji rewizyjnej
- Ksenia Wąsowska - członek komisji rewizyjnej
- Joanna Leonardziak - członek komisji rewizyjnej
|
WYKAZ KÓŁ ZAINTERESOWAŃ
w klasach I - III
- Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze - wychowawcy klas I-III (11godz.))
- Koło matematyczne - E. Lalak (1 godz.)
- Koło "Mali odkrywcy" -B. Kupiec (1 godz.)
- Koło teatralne "Szósteczka" - H. Gorzałka (2 godz.)
- Koło matematyczne - A. Kraus (1 godz.)
- Koło profilaktyczne "Zdrowuś" - G.Suchodolska (1 godz.)
- Koło Małego Informatyka - E. Brygoła (1 godz. koła)
- Koło informatyczne "Smyk" - A. Łodyga (1 godz. w kl.IId))
- Zespół Taneczno-wokalny "Wesołe Nutki" - M. Domeradzka (1 godz.))
w klasach IV - VI
- Koło informatyczne - M. Tomkiewicz (1 godz.)
- Koło przyrodnicze - R. Maciejec, E. Czyż (2 godz.)
- Koło matematyczne VIB - A. Cecotka (1 godz.)
- Koło polonistyczne - M. Grudzińska (1 godz.)
- Chór szkolny - M. Domaradzka (2 godz.)
- Koło wokalno- taneczne - E. Lalak (2 godz.)
- Wesołe Nutki - M. Domeradzka (2 godz.)
- Koło plastyczne - M. Tomkiewicz (2 godz.)
- U K S - T. Rokita (3 godz.)
- Koło Warcabowe IV-VI - B. Kowalczyk (1 godz.)
- Koło redakcyjne "Szósteczka" - R. Engelbrecht (1 godz.)
- Koło regionalne - B. Sałajczyk (2 godz.)
Ponadto w szkole prowadzone są zajęcia z zakresu terapii:
- logopedycznej (20 godz.)
- pedagogicznej (20 godz.)
- psychologicznej (20 godz.)
- reedukacji (6 godz.)
Dla klas integracyjnych IIA i V A przeznaczono dodatkowe zajęcia ( 10 godz. dla każdej klasy):
- gimnastyki korekcyjnej (6 godz.)
- zajęć dydaktyczno-wyrównawczych 2 godz.)
- reedukacji (4 godz.)
- muzykoterapię (4 godz.)
- zajęcia logopedyczne (4 godz.)