Osiągniecia w roku szkolnym 2010/2011
Osiągnięcia indywidualne - naukowe i artystyczne
Etap ogólnopolski
- laureat I stopnia w Ogólnopolskim Konkursie języka angielskiego ,,Test Oxford Plus - Angelika Wichrowska 4d
- IV miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Piosenki Religijnej - Julia Dobrowolska 5c
- VI miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Mitologicznym "Klio 2010" - Marika Chłopik 6c
Etap wojewódzki - I miejsce w Wojewódzkim Konkursie "Kolędowe Serce Mazowsza" - Julia Dobrowolska 5c
Etap powiatowy - I miejsce w Konkursie Powiatowym "Pałacowa Maska" wyróżnienie w regionie - Grupa Szósteczka
- I miejsce w IX Powiatowym Konkursie Matematycznym dla klas IV-VI - Małgorzata Kulhawik 6b
- I miejsce w Powiatowym Konkursie Historycznym dla klas IV-VI - Marta Waśniowska 6c
- II miejsce w Powiatowym Konkursie Historycznym dla klas IV-VI - Jakub Karwowski 6b
- II miejsce w IX Powiatowym Konkursie Matematycznym dla klas IV-VI - Partyk Świątek 4a
- II miejsce w Powiatowym Konkursie Ortograficznym "Z ortografią za pan brat" - Gabriela Bobruś 5c
- III miejsce w Powiatowym Konkursie Ortograficznym dla klas IV-VI - Gabriela Bobruś 5c
- III miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Projekt karty świątecznej" - Magdalena Kawka 3c
- III miejsce w Integracyjnym Powiatowym Konkursie Plastycznym "O czym szumią mazowieckie wierzby" - Dawid Radzikowski 4c
- III miejsce w IX Powiatowym Konkursie Matematycznym dla klas IV-VI - Natalia Cecotka 5c
- wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Boże Narodzenie na kartach świątecznych" - Marika Chłopik 6c
- wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Plastycznym "O czym szumią mazowieckie wierzby" - Krzysztof Grajda 4c, Karolina Gałązka 6b
- wyróżnienie w Powiatowym Festiwalu Piosenki Szkolnej "Wesołe Nutki" - Dominik Korgul 4b
Etap miejski - III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie "Narodowy spis powszechny" - Marika Chłopik 6c, Weronika Adamiec 6b,Marta Waśniowska 6c
Osiągnięcia sportowe (indywidualne uczniów )
Etap powiatowy - I miejsce w Zawodach Pływackich - Natalia Kuć, Dominik Korgul 4b
- II miejsce w Zawodach Pływackich - Aleksandra Pawlica, Krupiński Piotr 4d
- III miejsce w Zawodach Pływackich - Natalia Cecotka 5c, Robert Kieniewicz 4b, Paweł Krzyński
- IV miejsce w Zawodach Pływackich - Mikołaj Walendzik
- V miejsce w Zawodach Pływackich - Michał Młot
Najlepsi w pływaniu: Dominik Korgul, Krupiński Piotr, Krupiński Paweł, Michał Młot, Mikołaj Walendziak, Natalia Kuć, Aleksandra Pawlica, Michalina Mikulska
Najlepsi w biegach przełajowych: Franciszek Kołodziejczyk, Sebastian Kloch, Patryk Pyska, Klaudia Walenda, Daria Kowalczyk, Joanna Wocial, Julia Dobrowolska, Aleksandra Zięba, Natalia Kuć, Natalia Paska - I miejsce w Wieloboju Lekkoatletycznym- Filip Mitrut 6c
- II miejsce w Zawodach Lekkoatletycznych , bieg na 600m - Anna Bortkiewicz
- II miejsce Zawodach Lekkoatletycznych, bieg na 200m - Michał Jankowski
- III miejsce w Zawodach Lekkoatletycznych, skok w dal - Marcin Kaszewski
Osiągnięcia zespołowe
Etap ogólnopolski - II miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Piłkarskim w Górze Kalwarii mini piłka nożna dziewcząt
Etap regionalny - VIII miejsce w Międzypowiatowych Zawodach Cheerleders
- Gimnastyka - IV miejsce dziewcząt , VI miejsce chłopców
Etap powiatowy - Czworobój IV miejsce dziewcząt, VI miejsce chłopców
- Unihoc III miejsce dziewcząt , IX miejsce chłopców
- Tenis stołowy - VII miejsce dziewcząt, IX miejsce chłopców
- Pływanie sztafety III miejsce chłopcy, VI miejsce dziewczęta
- Zawody pływackie klasyfikacja generalna II miejsce chłopcy, III miejsce dziewczęta
- Siatkówka - I miejsce dziewcząt, XII miejsce chłopców
- Mini piłka nożna halowa kl. IV I miejsce
- Lekkoatletyka kl. V - IV miejsce w klasyfikacji ogólnej powiatu
- Biegi przełajowe, sztafetowe II miejsce chłopcy, III miejsce dziewcząt
- Gimnastyka III miejsce dziewcząt
- Piłka nożna SZS- III miejsce dziewcząt
- Piłka ręczna SZS- V miejsce dziewcząt, VI miejsce chłopców
- Piłka koszykowa SZS - VII miejsce dziewcząt, V miejsce chłopców
Etap miejski - Unihoc - I miejsce dziewcząt
- Tenis stołowy - II miejsce dziewcząt, III miejsce chłopców
- Zawody pływackie klasyfikacja generalna - III miejsce chłopcy
- Czworobój - III miejsce dziewcząt,
- Dwa ognie - V miejsce dziewcząt, IX miejsce chłopców
- Biegi przełajowe, sztafetowe - II miejsce chłopcy, II miejsce dziewcząt
- Piłka ręczna SZS- IImiejsce dziewcząt
- Unihoc - I miejsce dziewcząt , II miejsce chłopców
- Piłka nożna SZS- III miejsce dziewcząt, III miejsce chłopców
Imprezy organizowane przez szkołę dla miasta, powiatu, społeczności lokalnej - Powiatowy Festiwal Piosenki Szkolnej
- Mistrzostwa Miasta SZS "Piątki Piłkarskie Dziewcząt"
- Mistrzostwa Miasta SZS w Unihoku Dziewcząt
- Spotkanie klas II i III z poetką mińską p. Stanisławą Gujską
- Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas IV-VI
- Powiatowy Konkurs Matematyczny dla klas IV-VI
- Powiatowy Konkurs ,,Doskonały Matematyk dla klas II-III
- Powiatowy Konkurs Historyczny dla klas IV-VI
- Międzyszkolny Konkurs "Zdrowo i bezpiecznie"
- Mistrzostwa Miasta i Zawody Powiatowe SZS "Dwa ognie dziewcząt"
- XX- lecie istnienia szkoły
- Festyn rodzinny
- Zawody Miejskie SZS w "Dwa ognie dziewcząt"
- Zawody o puchar przechodni Dyrektora Szkoły Podstawowej Nr 6 w Mińsku Maz.
Akcje charytatywne organizowane na terenie szkoły - Zbiórka artykułów szkolnych dla dzieci z najuboższych rodzin
- Akcja na rzecz Fundacji Osób Niepełnosprawnych i Niewidomych "Pomóż i Ty"
- Góra grosza
- Świąteczna zbiórka zabawek i artykułów szkolnych dla dzieci z Domu Dziecka
- Kwesty PCK
- Ciastko za złotówkę