DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI 21 LISTOPADA

00Dzień Życzliwości obchodzi się w bardzo prosty sposób, wystarczy uśmiechnąć się i być uprzejmym dla drugiej osoby. W tym dniu  nie zabrakło także pozdrowień, życzeń wysyłanych dzięki działającej w tym dniu Szkolnej Poczcie Życzliwości.  Wiele radości uczniom i pracownikom naszej szkoły sprawiły kartki z pozdrowieniami wykonane przez uczniów.

 

Ideą tego dnia było sprowokowanie do spojrzenia na codzienność inaczej: skończyć z narzekaniem, dąsaniem się, zapomnieć o smutku. Cieszyć się miłym słowem od drugiej osoby.

Całym dzień przy świetlicy szkolnej działała poczta życzliwości gdzie osoby dyżurujące zachęcały do pisania listów. Cała klasa Vb wraz z wychowawcami p. Beatą Kowalczyk i p. Magdaleną Mariańczyk przygotowali piękne kolorowe plakaty Dnia Życzliwości, które zachęcały do brania udziału w akcji. Uczennice klasy Vb przekazywały wszystkim uczniom ze szkoły karteczki z miłym słowem. Był to bardzo miły i radosny dzień dla wszystkich.

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13