KONKURS PLASTYCZNY ,,KOLOROWA JESIEŃ’’ ORAZ KONKURS PIĘKNEGO CZYTANIA

W październiku w świetlicy odbyły się dwa konkursy. Uczniowie wykazali się zdolnościami manualnymi w konkursie plastycznym ,,Kolorowa Jesień’’. Korytarz szkolny zdobiły prace uczniów wykonane z darów jesieni. Kolorowe liście, jarzębina, kasztany zostały przedstawione przez uczniów w kreatywny sposób.

Do Konkursu Pięknego Czytania zostali zgłoszeni uczniowie z klas I-III przez wychowawców klas. W pierwszym etapie konkursu dzieci czytały przygotowane przez siebie teksty poetki Stanisławy Gujskiej. Niestety tylko niektórzy mogli zostać zakwalifikowani do drugiego etapu, w którym uczniowie czytali teksty przygotowane przez nauczycieli świetlicy. Wszystkim serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział.

Uczniowie ze świetlicy w październiku wzięli także udział w dwóch Ogólnopolskich Konkursach Plastycznych:
•,,Kolorowy Świat Polskich Bajek i Baśni’’ zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 336 w Warszawie.
•,,Album Drzew Polskich’’ zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 17 w Koszalinie, w którym I miejsce zdobyła Julia Rogala-uczennica klasy 4b.

WYNIKI KONKURSU PIĘKNEGO CZYTANIA

I miejsce   Linde Magdalena IIIb
II miejsce  Owczarczyk Izabela IIb
II miejsce  Wąsowski Aleksander IIIa
III miejsce Romanowski Filip Ic
III miejsce Franczuk Ignacy IIa

WYRÓŻNIENIE:
Gilant Fabian Ia
Kuźniak Marysia Ia
Pyrka Julia Ib
Chłopik Karolina IIa
Pyrka Bartosz IIIa
Malinowska Zuzanna IIIb
Araźna Gabrysia IIIb
Król Klaudia IIIc

WYNIKI ŚWIETLICOWEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „KOLOROWA JESIEŃ”
1 miejsce: Wojtek  Chwesiuk  kl.Ob.
2 miejsce: Julian Cisak kl.1c
3 miejsce: Natalia Dąbek  kl. 2a