TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO - 2016

                20160415 115844-1 2Przez cały marzec rozgrywany był w świetlicy szkolnej turniej tenisa stołowego. Do rozgrywek zgłosiło się bardzo dużo dzieci. Wychowawcy byli bardzo zadowoleni, ponieważ świadczy to o tym, że wychowankowie bardzo lubią sport i aktywne spędzanie czasu wolnego.

Tenis stołowy jest taką dyscypliną sportu, która kształtuje w nas aktywność ruchowa i fizyczną, nasza koordynację, poprawia sprawności takie jak: szybkość, zwinność, koncentracja, szybkość reakcji, a przede wszystkim kształtuje w nas zasady fair play – grę według określonych zasad i reguł. Zasada ta mówi o przestrzeganiu określonych norm i zasad zachowania. Uczy każdego bycia uczciwym i uczy umiejętności przegrywania każdego turnieju czy też meczu. Każda przegrana wzbogaca zawodnika w nowe doświadczenia, uczymy się na błędach, wiemy co mamy poprawić, aby każdy kolejny mecz lub turniej był wygrany. Trening czyni mistrza każdego kto ma chęci i zapał do gry.

TENIS STOŁOWY UCZY, WYCHOWUJE I DAJE MNÓSTWO ZABAWY.

Wyniki świetlicowego Turnieju Tenisa Stołowego.

I miejsce

Adrian Gilant kl. IId

II miejsce

Bartek Stępień kl. IIc

III miejsce

Mateusz Ogorzelski kl. IIIc

Wyróżnienia

Kuba Ruszpel kl. IIIa

Mikołaj Wójcik kl. IIIc