8 MARCA - DZIEŃ KOBIET

8 marca w szkolnej świetlicy miało miejsce niecodzienne wydarzenie. Tego dnia wszystkie dziewczęta obchodziły swoje święto – Dzień Kobiet. Z tej właśnie okazji jury, w składzie którego znaleźli się chłopcy z klas I,II,III dokonało wyboru Miss spośród wszystkich dziewcząt przebywających tego dnia w świetlicy. Wśród zaszczytnych tytułów znalazła się Miss uśmiechu którą została Lena Maślanka z klasy IIIb, Miss zabaw- Emilka Król z klasy Ib , Miss piękności- Maja Czerechów z klasy Ic, Miss wdzięku- Nadia Żyła z klasy IIIb, Miss przyjaźni- Dominika Sałata z klasy IIIb oraz ta najważniejsza - Miss świetlicy-Gabrysia Mroczek z klasy Ib.

Wszystkie dziewczęta miały okazję poczuć się tego dnia naprawdę wyjątkowo. Zadowolone z zaszczytnych tytułów powróciły do wspólnej zabawy.

Wszystkim dziewczętom serdecznie Gratulujemy uznanych tytułów Miss!!!!!!

kob01 kob02 kob03 kob04 kob05 kob06 kob07 kob08 kob09 kob10 kob11 kob12 kob13