PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY W ŚWIETLICY

             A wiosna przyszła pieszo.

Już kwiatki za n spieszą,
              Już trawy przed n rosną

I szum–Witaj wiosno.

                                                                                                                      Jan Brzechwa

 

Pierwszy Dzień Wiosny zbliżał się wielkimi krokami. Wychowankowie świetlicy już od kilku dni przygotowywali się na nadejście wiosny. Wspólnie wykonywali prace plastyczne, dekorowali salę kolorowymi kwiatami, bukietami. Wykonali również marzannę z kolorowej bibuły, która jest jedną z tradycji wiosennych. W pierwszym dniu wiosny 21 marca z radością poszli w barwnym korowodzie pożegnać zimę i powitać upragnioną wiosnę. Podczas spaceru obserwowali otaczającą przyrodę szukając oznak wiosny.

wio1 wio2 wio3 wio4 wio5 wio6 wio7 wio8 wio9 wio10